אודות

אודות הסטודיו

סטודיו בוטיק לאימוני פילאטיס

בלב הרצליה, שוכן סטודיו הבוטיק לאימוני פילאטיס, בהנהלת עינבל חסון, מדריכת פילאטיס מנוסה וותיקה. כל הנכנס לסטודיו מתקבל בחיוך, כבן בית, ומקבל את מלוא היחס האישי והמקצועי. האווירה חמימה אך אל לכם לטעות בה - הכללים מוקפדים: לכאן באים כדי לעבוד! אמנם בכיף ועם תוצאות מוכחות, אבל ללא ויתורים על דיוק בכל תנועה, התמדה ודבקות במטרה.

האיכות עוברת כחוט השני בכל הפעילות. צוות הסטודיו מקצועי, מנוסה, חמים ומסביר פנים. הסטודיו מצוייד במיטב מכשירי הפילאטיס בעולם מבית BALANCE BODY ו-STOTT המאובזרים בקפיצים איכותיים ומקוריים בלבד!

כך גם הציוד הנלווה: קשתות, גלילים, רצועות, כדורי פיטבול ועוד.

למה לי לעבוד עם/מול קפיצים?
תכונות הקפיצים דומה לתכונות השרירים בגופינו, לכן העבודה עימם תעזור לשריר להבין את המסר אשר הוא מקבל מהקפיץ, ולכן העבודה והתוצאות לא יאחרו להגיע.

השיעורים מתנהלים ברמת לימוד גבוהה ביותר, תוך שימת דגש אישית ועל הפרטים הקטנים.

כל אלה יחד יוצרים חוויית אימון ייחודית עם תחושה, יחס והתנהלות של אימון אישי, במחיר של אימון קבוצתי.

שיעורים עם אופי

 
 
השיעורים בסטודיו מתנהלים תוך שימוש בעקרונות שיטת הפילאטיס הקלאסית, בשילוב עם שיטת PRE-PILATES לפי הצורך. אנו משתמשים בתרגילים מקוריים של הפילאטיס עם התאמות והקלות לפי הצורכים הפרטניים של כל מתאמן, ומעבר על רצפים קבועים ומשתנים. ישנה התפתחות מתמדת של התרגילים מרמה לרמה, והקפדה על גיוונם משיעור לשיעור. אחד המרכיבים החשובים בשיעור הוא השימוש בדימויים המאפיין את שיטת הפילאטיס.

השיעורים מתנהלים בקבוצות של 3-4 מתאמנים, כך שכל מתאמן זוכה בתשומת לב אישית, וממוקם במרכז כשכל הפוקוס עליו והכול בנוי סביבו. ישנם גם שיעורי זוגות ושיעורים 'אחד על אחד' בהתאם לצורכי המתאמנים.

בסטודיו מתקיימים גם שיעורי מדריכים.

כל השיעורים מתואמים מראש, וניתנת גמישות עפ"י בקשה.
 
סטודיו בוטיק לאימוני פילאטיס
 

תכנית אישית לכל מתאמן

הפעילות בסטודיו מתנהלת עפ"י תכנית אימון/שיקום אישית ומובנית, המותאמת למידות כל מתאמן ומתאמנת לפי צרכיהם ויכולותיהם. לכל המתאמנים בקורס יש כרטיסיות אישיות.

כל סדרת אימונים נפתחת בקורס הכנה לפילאטיס, הכולל 3 שיעורים פרטיים 'אחד על אחד' – מתאמן/ת ומדריכה צמודה.
בשיעורים אלה, המדריכה מבצעת אבחון יציבה ותישאול לאיתור צרכיו האישיים של המתאמן. בהתאם לכך נבנית תכנית עבודה אישית, על מנת למצות את מרב הפוטנציאל האישי בכל תרגול ותרגול. במסגרת זו, המתאמנים עוברים קורס מזורז בסיסי ללימוד העקרונות הבסיסיים של השיטה, ותפעול המכשירים הייחודיים של הפילאטיס.

בתום הקורס המכין עוברים המתאמנים לאימון קבוצתי הכולל בין 3 ל-4 מתאמנים, וממשיכים לתרגל את התכנית שהותאמה להם במפגשים האישיים. כל זאת בליווי והדרכה צמודה של הצוות המקצועי.
תוכנית התירגול משתנה בהתאם לרמתו של המתאמן.
מומלץ לקחת שיעור פרטי בכל תקופה של חודש וחצי- חודשיים על מנת לעדכן, לחדד, ולמקד את התירגול.

למה חשוב לי לעבוד בשיטה הזו?

לתכנית האישית יש חשיבות עצומה כיוון שכל אדם הוא עולם ומלואו.

לכל אחד ואחת יש גוף, מניעים, צרכים, מגבלות, כאבים, יציבה, חוזקות, אורח חיים ופונקציונליות – שונים. לכן, רק בשיטת התכנית האישית ניתן להגיע לכל אחד בצורה המרבית. תוכנית זו נבנית תוך התחשבות במגוון פרמטרים שמכתיבים המתאמן וגופו.

שיטה זו מובילה אותנו לדייק בכל מנח ומנח, ללימוד לנשום נכון בכל תרגיל, קצב ההתקדמות של כל אחד מוכתב רק על ידי המתאמן עצמו, ובכך נגיע לתוצאות הטובות ביותר שיש.

השירותים וההתמחות: בריאות

884560_1059152254148309_1585636593329175620_o
הסטודיו מתמחה ומספק שירותים במספר תחומים עיקריים:

אימוני פילאטיס מזרון ופילאטיס מכשירים גם לתחזוקה כללית וגם לטיפול בכאבים ובעיות - בגב (כולל פריצת דיסק), ברכיים, כפות רגליים, עמוד שדרה, כתפיים ועוד

פילאטיס שיקומי – להחלמה מניתוחים ומפציעות ספורט ואחרות

אימוני פילאטיס לנשים בהריון ולאחר לידה – לשיקום שרירי קרקעית האגן ולחיזוק כללי

טיפול בבעיות יציבה – סקוליוזיס, לורדוזיס, קיפוזיס וכו'

קינזיוטיפינג – אימונים בשיטה ייחודית להקלה על כאבים וכחלק משיקום אורתופדי תנועתי

אימוני מדריכים - הסטודיו פתוח למדריכים בשעות הצהריים לאימון חופשי עם המכשירים ללא הדרכה ובמחיר מוזל

קורסים וסדנאות להוראת הפילאטיס - להכשרת מדריכים בתחום

שירותי השכרה - ניתן לשכור את הסטודיו בשעות בהן אינו פעיל

לפירוט – גלשו אל מה בסטודיו

אודות השיטה

בריאות הגוף מושגת באמצעות פיתוח הגוף, הדעה והרוח, תוך התאמה מלאה ביניהם.

כך טען, האמין ועשה ג'וזף הוברטוס פילאטיס, ממציא שיטת הפילאטיס – טכניקה המשלבת באופן הרמוני בין תנועה פיזית ודינמית של כל קבוצות השרירים בגוף לבין פיתוח מודעות, ריכוז, שליטה ודיוק.

בספרו "Return to life" שפורסם בשנת 1945, הציג ג'וזף פילאטיס את הפילוסופיה שלו ואת חזונו לבריאות הגוף והנפש על ידי אימון בשיטת ה-Contrology שפיתח. הוגה הפילאטיס האמין כי בעיות הבריאות בעידן המודרני נובעות בעיקר מלקויות ביציבה ובאופן הנשימה. בהתאם לכך ובהשראת האידיאל היווני הדוגל באיזון בין גוף לנפש, הוא פיתח סדרת תרגילים ייחודיים, שנועדו לסייע לאיזון השרירי ולשפר יציבה, כוח, גמישות, קואורדינציה, שיווי משקל ויכולת נשימתית. פילאטיס האמין כי אדם המתחזק את כל גופו באמצעות פיתוח מאוזן ומלא של כל חלקיו, ובדעה צלולה, הינו אדם בריא המסוגל לבצע מטלות רבות יותר בצורה טובה יותר.

מאז ועד היום, אנשים רבים מאמצים את שיטת הפילאטיס הנושאת את שם ממציאה, כדרך חיים – לחיים איכותיים, פעילים ומאושרים.

פילאטיס – מה זה עושה לנו?

הפילאטיס היא שיטת תרגול מרעננת ויעילה, המטפלת במגוון בעיות וכאבים, ומשפרת את תפקוד הגוף. השיטה פועלת לחיזוק הגוף וגמישותו, ייצוב ויציבה נכונה, שחרור מפרקים, שיקום מפציעות, טיפול בפריצות דיסק, בעיות גב וברכיים, כאבי גוף שונים, בעיות נשימה ועוד.
התרגול בפילאטיס משלב בין הקפדה על נשימה נכונה, יציבה ומיקום נכון של עמוד השדרה ואגן הירכיים, יחד עם השליטה בתנועות חלקות וזורמות. תרגול מוקפד זה מפתח אצל המתאמנים מודעות גבוהה לתחושות הגוף ולמיקומו בחלל, וכן פיקוח ובקרה על תנועות הגוף. תרגילי הפילאטיס יוצרים הרמוניה בין הפעילות הגופנית לפעילות המנטאלית, משפרים את יכולת הריכוז ואת הקואורדינציה התנועתית בכל תחומי החיים, מעלים את המוטיבציה, החיות והחיוניות של האדם, ומסייעים בהפחתת המתח הנפשי.

היא לא דומה לאף אחת אחרת

שיטת הפילאטיס, בשונה משיטות אימון אחרות, שמה דגש על איכות התנועה ולא על כמות החזרות על התרגיל. כדי לבצע את תרגילי הפילאטיס בצורה יעילה, נדרשים המתאמנים להקפיד על דיוק מרבי בכל תנועה ונשימה.

אימון נכון של פילאטיס עשוי לחולל שינוי חיובי ומשמעותי בכל פרמטר בתפקודו של האדם, בהתנהלותו ובאושרו. התוצאות המושגות באימון כזה הן מהירות וגדולות. היטיב לתאר זאת "המאסטר" בכבודו ובעצמו: "לאחר 10 שיעורים תחוש בהבדל, לאחר 20 שיעורים אחרים יחושו בו, ולאחר 30 שיעורים יהיה לך גוף חדש לגמרי."

אודות הצוות

הכירו את צוות הסטודיו:

עינבל חסון
עינבל היא מייסדת, מנהלת ובעלת הסטודיו. מומחית באבחון לקויות יציבה ובעיות מפרקים. מאסטר בפילאטיס,
מורה למדריכים ומנחת סדנאות.
מומחית בשיקום אורתופדי תנועתי ומטפלת בעלת ניסיון בשיטת קינזיוטייפינג.


שרון מנגד
שרון היא מדריכה בעל ניסיון של שנים בתחום הפילאטיס. שרון למדה תיאטרון, וסיימה לימוד טיפולים ועיסויי גוף.

הלבביות מובטחת – המקצועיות מוכחת!


צרי עימי קשר להרשמה ולקבלת פרטים
052-4717303
עינבל