אודות

 

אודות הסטודיו

 

סטודיו בוטיק לאימוני פילאטיס

 
בלב הרצליה, סטודיו ייחודי לשיטת פילאטיס, בבעלות עינבל חסון, מורה לפילאטיס מנוסה וותיקה.
כל הנכנס לסטודיו מתקבל בחיוך כבן בית, ומלוא היחס האישי והמקצועי.

האווירה חמימה אך אל לכם לטעות בה - הכללים מוקפדים: לכאן באים כדי לעבוד!

אמנם בכיף ועם תוצאות מוכחות, אך ללא ויתורים על דיוק בכל תנועה, התמדה ודבקות במטרה.

האיכות עוברת כחוט השני בכל הפעילות. צוות הסטודיו מקצועי, מנוסה, חמים ומסביר פנים (ניתן לקרוא בהרחבה בקטגוריית אודות)

הסטודיו מצוייד במיטב מכשירי הפילאטיס בעולם המאובזרים בקפיצים איכותיים ומקוריים בלבד.
כך גם הציוד הנלווה: קשתות, גלילים, רצועות, כדורי פיטבול ועוד.

למה לי לעבוד עם/מול קפיצים?
תכונות הקפיצים דומה לתכונות השרירים בגופינו, לכן העבודה עימם תעזור לשריר להבין את המסר אשר הוא מקבל מהקפיץ, ולכן העבודה והתוצאות לא יאחרו להגיע.

למה פילאטיס מכשירים ולא רק מזרון?
פילאטיס הינה שיטה הוליסטית ושלמה. הרפרטואר של תרגילי המזרון אינו שלם ללא עבודה מול הקפיצים. אוסף התרגילים המקוריים קשה מאוד ובדרגות ביצוע גבוהות במיוחד, בעזרת המכשירים אנו יכולים לעבוד בצורה שלמה והוליסטית יותר. מכשירי הפילאטיס באים כדי לעזור לנו למצוא ביתר קלות את תחושת מרכז הגוף, וניתן לעבוד בהם ברמות קושי שונות ובהדרגה.
הכי חשוב זה לתרגל ולשמור על גופינו ולא להגיע לפציעות. המכשירים מאפשרים זו בעבודה מדוייקת ונכונה.

השיעורים מתנהלים ברמת לימוד גבוהה ביותר, תוך שימת דגש אישית ועל הפרטים הקטנים. אנו מדייקים עם המון תשומת לב לכל אחד ואחת. שליטה, מרכז גוף, התארכות ונשימה הם מעקרונות החשובים ביותר בשיטה.

כל אלה יחד יוצרים חוויית אימון ייחודית עם תחושה, יחס והתנהלות של אימון אישי, במחיר של אימון קבוצתי.
 
 
 

שיעורים עם אופי

 
 
 
השיעורים בסטודיו מתנהלים תוך שימוש בעקרונות שיטת הפילאטיס הקלאסית, בשילוב עם שיטת PRE-PILATES לפי הצורך. אנו משתמשים בתרגילים מקוריים של הפילאטיס עם התאמות והקלות לפי הצורכים הפרטניים של כל מתאמן, ומעבר על רצפים קבועים ומשתנים. ישנה התפתחות מתמדת של התרגילים מרמה לרמה, והקפדה על גיוונם משיעור לשיעור. אחד המרכיבים החשובים בשיעור הוא השימוש בדימויים המאפיין את שיטת הפילאטיס.

השיעורים מתנהלים בקבוצות של 3-4 מתאמנים, כך שכל מתאמן זוכה בתשומת לב אישית, וממוקם במרכז כשכל הפוקוס עליו והכול בנוי סביבו. ישנם גם שיעורי זוגות ושיעורים 'אחד על אחד' בהתאם לצורכי המתאמנים.

בסטודיו מתקיימים גם שיעורי מדריכים.

כל השיעורים מתואמים מראש, וניתנת גמישות עפ"י בקשה.
 
 
 
סטודיו בוטיק לאימוני פילאטיס
 
 
 
 
 

תכנית אישית לכל מתאמן

 
הפעילות בסטודיו מתנהלת עפ"י תכנית אימון/שיקום אישית ומובנית, המותאמת למידות כל מתאמן ומתאמנת לפי צרכיהם ויכולותיהם. לכל המתאמנים בקורס יש כרטיסיות אישיות.

כל סדרת אימונים נפתחת בקורס הכנה לפילאטיס, הכולל 3 שיעורים פרטיים 'אחד על אחד' – מתאמן/ת ומדריכה צמודה.
בשיעורים אלה, המדריכה מבצעת אבחון יציבה ותישאול לאיתור צרכיו האישיים של המתאמן. בהתאם לכך נבנית תכנית עבודה אישית, על מנת למצות את מרב הפוטנציאל האישי בכל תרגול ותרגול. במסגרת זו, המתאמנים עוברים קורס מזורז בסיסי ללימוד העקרונות הבסיסיים של השיטה, ותפעול המכשירים הייחודיים של הפילאטיס.

בתום הקורס המכין עוברים המתאמנים לאימון קבוצתי הכולל בין 3 ל-4 מתאמנים, וממשיכים לתרגל את התכנית שהותאמה להם במפגשים האישיים. כל זאת בליווי והדרכה צמודה של הצוות המקצועי.
תוכנית התירגול משתנה בהתאם לרמתו של המתאמן.
מומלץ לקחת שיעור פרטי בכל תקופה של חודש וחצי- חודשיים על מנת לעדכן, לחדד, ולמקד את התירגול.
 

למה חשוב לי לעבוד בשיטה הזו?

 
לתכנית האישית יש חשיבות עצומה כיוון שכל אדם הוא עולם ומלואו.

לכל אחד ואחת יש גוף, מניעים, צרכים, מגבלות, כאבים, יציבה, חוזקות, אורח חיים ופונקציונליות – שונים. לכן, רק בשיטת התכנית האישית ניתן להגיע לכל אחד בצורה המרבית. תוכנית זו נבנית תוך התחשבות במגוון פרמטרים שמכתיבים המתאמן וגופו.

שיטה זו מובילה אותנו לדייק בכל מנח ומנח, ללימוד לנשום נכון בכל תרגיל, קצב ההתקדמות של כל אחד מוכתב רק על ידי המתאמן עצמו, ובכך נגיע לתוצאות הטובות ביותר שיש.
 

השירותים וההתמחות= בריאות

 
884560_1059152254148309_1585636593329175620_o
 
הסטודיו מומחה ומספק שירותים במספר תחומים עיקריים:

אימוני פילאטיס מזרון ופילאטיס מכשירים גם לתחזוקה כללית וגם לטיפול בכאבים ובעיות - בגב (כולל פריצת דיסק), ברכיים, כפות רגליים, עמוד שדרה, כתפיים ועוד

פילאטיס שיקומי – להחלמה מניתוחים ופציעות אחרות

אימוני פילאטיס לנשים בהריון ולאחר לידה – לשיקום שרירי קרקעית האגן ולחיזוק

טיפול בבעיות יציבה – סקוליוזיס, לורדוזיס, קיפוזיס, כף רגל ועוד

קינזיוטיפינג – אימונים להקלה על כאבים וכחלק משיקום אורתופדי תנועתי

אימוני מדריכים - הסטודיו פתוח למדריכים בשעות הצהריים לאימון חופשי עם המכשירים ללא הדרכה ובמחיר מוזל

קורסים וסדנאות להוראת הפילאטיס - להכשרת מדריכים בתחום הרוצים לקבל סל רחב וידע מקצועי

שירותי השכרה - ניתן לשכור את הסטודיו בשעות הפנויות

לפירוט – גלשו אל מה בסטודיו

 

אודות השיטה

 

בריאות הגוף מושגת באמצעות פיתוח הגוף, הדעה והרוח, תוך התאמה מלאה ביניהם.

 
כך טען, האמין ועשה ג'וזף הוברטוס פילאטיס, ממציא שיטת הפילאטיס – טכניקה המשלבת באופן הרמוני בין תנועה פיזית ודינמית של כל קבוצות השרירים בגוף לבין פיתוח מודעות, ריכוז, שליטה ודיוק.

בספרו "Return to life" שפורסם בשנת 1945, הציג ג'וזף פילאטיס את הפילוסופיה שלו ואת חזונו לבריאות הגוף והנפש על ידי אימון בשיטת ה-Contrology שפיתח. הוגה הפילאטיס האמין כי בעיות הבריאות בעידן המודרני נובעות בעיקר מלקויות ביציבה ובאופן הנשימה. בהתאם לכך ובהשראת האידיאל היווני הדוגל באיזון בין גוף לנפש, הוא פיתח סדרת תרגילים ייחודיים, שנועדו לסייע לאיזון השרירי ולשפר יציבה, כוח, גמישות, קואורדינציה, שיווי משקל ויכולת נשימתית. פילאטיס האמין כי אדם המתחזק את כל גופו באמצעות פיתוח מאוזן ומלא של כל חלקיו, ובדעה צלולה, הינו אדם בריא המסוגל לבצע מטלות רבות יותר בצורה טובה יותר.

מאז ועד היום, אנשים רבים מאמצים את שיטת הפילאטיס הנושאת את שם ממציאה, כדרך חיים – לחיים איכותיים, פעילים ומאושרים.
 

פילאטיס – מה זה עושה לנו?

 
הפילאטיס היא שיטת תרגול מרעננת ויעילה, המטפלת במגוון בעיות וכאבים, ומשפרת את תפקוד הגוף. השיטה פועלת לחיזוק הגוף וגמישותו, ייצוב ויציבה נכונה, שחרור מפרקים, שיקום מפציעות, טיפול בפריצות דיסק, בעיות גב וברכיים, כאבי גוף שונים, בעיות נשימה ועוד.
התרגול בפילאטיס משלב בין הקפדה על נשימה נכונה, יציבה ומיקום נכון של עמוד השדרה ואגן הירכיים, יחד עם השליטה בתנועות חלקות וזורמות. תרגול מוקפד זה מפתח אצל המתאמנים מודעות גבוהה לתחושות הגוף ולמיקומו בחלל, וכן פיקוח ובקרה על תנועות הגוף. תרגילי הפילאטיס יוצרים הרמוניה בין הפעילות הגופנית לפעילות המנטאלית, משפרים את יכולת הריכוז ואת הקואורדינציה התנועתית בכל תחומי החיים, מעלים את המוטיבציה, החיות והחיוניות של האדם, ומסייעים בהפחתת המתח הנפשי.
 

היא לא דומה לאף אחת אחרת

 
שיטת הפילאטיס, בשונה משיטות אימון אחרות, שמה דגש על איכות התנועה ולא על כמות החזרות על התרגיל. כדי לבצע את תרגילי הפילאטיס בצורה יעילה, נדרשים המתאמנים להקפיד על דיוק מרבי בכל תנועה ונשימה.

אימון נכון של פילאטיס עשוי לחולל שינוי חיובי ומשמעותי בכל פרמטר בתפקודו של האדם, בהתנהלותו ובאושרו. התוצאות המושגות באימון כזה הן מהירות וגדולות. היטיב לתאר זאת "המאסטר" בכבודו ובעצמו: "לאחר 10 שיעורים תחוש בהבדל, לאחר 20 שיעורים אחרים יחושו בו, ולאחר 30 שיעורים יהיה לך גוף חדש לגמרי."
 

אודות הצוות

 

הכירו את צוות הסטודיו:

 
עינבל חסון
עינבל היא מייסדת, מנהלת ובעלת הסטודיו. מומחית באבחון לקויות יציבה ובעיות מפרקים. מאסטר בפילאטיס,
מורה למדריכים ומנחת סדנאות.

מנטורית ומאמנת לאורך חיים בריא קבוצה בפייסבוק https://www.facebook.com/groups/360326651129636/?r...
עינבל עוסקת בשיקום מעל ל15 שנה, ובעבודה מודעת בתנועה.

כמו כן מנהלת קבוצות מקצועיות בפייסבוק למורים ובעלי סטודיו המונה מעל 600 משתתפים המנהלת דיונים מקצועיים.

"הגעתי לפילאטיס מתוך פציעות אישיות שלי, לאחר תאונת דרכים שהשביתה אותי, למדתי איך להפעיל את גופי ולנשום אל תוכו. אט אט הכאבים והמתחים מהם סבלתי נרגעו, והצלחתי להחזיר לגופי את הגמישות והיכולות.

לימים עברתי עוד 2 תאונות דרכים שבשתיהן חטפתי צליפת שוט, ועוד נפילה רצינית במדרגות בבית מלון, ועד היום אני אומרת שבזכות התירגול המיוחד הזה אני מצליחה לתפקד וללכת בצורה נורמלית"

מומחית בשיקום אורתופדי תנועתי פאשיאלי, ומטפלת בשיטת קינזיוטייפינג.


סמדר סרי לשינסקי

מדריכת פילאטיס בשיטת "סטוט פילאטיס".
סיימתי את הכשרתי בשיטה סטוט פילאטיס מזרן (IMP), רפורמר (IR) וכיסא (ICHR) במרכז ההכשרה של מור בכור, נציגתה הרשמית של STOTT PILATES בישראל.
בעלת תואר שני במדעי החיים, באוניברסיטת בן גוריון.

נוריה באבד - בעלת תואר BD במחול של האדמיה הגבוהה ע"ש רובין בירושלים. רקדנית לשמעבר בלהקתה של סאלי אן פרידלנד DDC. בעל תואר בהוראה של משרד החינוך, ותעודת הוראה בפילאטיס מכשירים של הולמס פלייס(2003) ופילאטיס מכשירים PILATES CENTER בבולדר ארה"ב (2008).
"גיליתי שיטה שעוזרת לי להרגיש תנועה טבעית ונעימה לגוף" בעקבות פציעה שעברה. "הכאב הלך ונחלש בעת יישום ותירגול עקרונות הפילאטיס" נוריה מורה ותיקה לפילאטיס לפי שיטת הפילאטיס הקלאסי.

לימור מנור חסון - מורה ומדריכה מוסמכת ליוגה, בייבי יוגה ועיסוי תינוקות בעלת נסיון של שנים בעבודה והדרכת ילדים

קרין קז - מורה לפילאטיס מבית 'מאיה בן יעקב' ויוגה, מתרגלת תנועה מודעת מזה כ20 שנה, בוגרת קורס מורים ליוגה רוקסאן סטולק, בעלת תואר במדעים בניו יורק, ואקונפוקטורה באנגליה. "תנועה בעיניי מבטאת את היקום, במיקרו ובמאקרו, כל מנח משלב בתוכו את הגוף והנפש - זהו חיבור שאליו אני שואפת בתור תלמידה ומדריכה כאחד.


הלבביות מובטחת – המקצועיות מוכחת!


צרי עימי קשר להרשמה ולקבלת פרטים
052-4717303
עינבל